کاربرد آب اکسیژنه در کشاورزی

کاربرد آب اکسیژنه در کشاورزی

نام تجاری: کاربرد آب اکسیژنه در کشاورزی

موجودی: تماس بگیرید!

قیمت محصول: تماس بگیرید!

آب اکسیژنه یک ماده شیمیایی خانگی است که می توانید با آسودگی خاطر از آن برای اهداف مختلف تمیز کردن در خانه ها استفاده کنید. اگرچه زمانی برای ضد عفونی بریدگی و زخم معمولاً مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه جهت ضدعفونی کردن بریدگی ها توصیه نمی شود. استفاده از این ماده در مصارف خانگی می تواند احتمال بیمار شدن شما را در صورت استفاده برای ضد عفونی کردن سطوح، تولید و سایر موارد در خانه کاهش دهد. با این وجود از تماس این ماده با پوست و نوشیدن آن اجتناب کنید. اما آیا می دانستید آب اکسیژنه در کشاورزی نیز کاربرد دارد؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاربرد آب اکسیژنه در کشاورزی همراه ایران مول باشید.

کاربرد آب اکسیژنه در کشاورزی

کاربرد آب اکسیژنه در کشاورزی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین کاربردهای آن در حال حاضر است. به طوری که اسپری این محلول بر روی برگ های گیاهان باعث افزایش رشد و از بین رفتن بیماری های قارچی می شود. در ادامه به بحث و توضیح این کاربردها خواهیم پرداخت.

*به جوانه زدنی بذرها کمک می کند

مطالعات متعدد نشان داده است که خیساندن بذرها در محلول ۱ تا ۳ % پراکسید هیدروژن می تواند دانه را نرم کرده و موجب جوانه زنی می شود. بنابراین، به منظور افزایش عملکرد گیاه، می توانید بذرها را به مدت ۲۰ دقیقه قبل از کاشت در محلول آب اکسیژنه خیس کنید. این عمل به جوانه زدن بذرها کمک می کند.

کاربرد آب اکسیژنه در کشاورزی (به جوانه زنی بذر ها کمک می کند)

*حذف جلبک از آب حوضچه

افزودن مقدار ۱/۲ فنجان آب اکسیژنه ۳% به حوضچه حاوی ۹۰گالن آب موجب حذف جلبک های موجود در آب می شود. از این رو از پروکسید هیدروژن جلبک های مضر را کاهش یا از بین می برد.

*به عنوان حذف کننده قارچ

کاربرد های آب اکسیژنه در کشاورزی در حال افزایش است. به طوری که، احتمالا همگی شما کپک های پودری یا سایر عفونت های قارچی را بر روی سبزیجات مشاهده کرده اید. برای رهایی از این کپک محلول آب اکسیژنه توصیه می شود. فقط کافی است این محلول را بر روی برگ ها اسپری کنید. تا قارچ های مضر از بین بروند. ۴ قاشق غذا خوری از آب اکسیژنه را با آب مخلوط کنید و سپس محلول تولید شده را بر روی برگ ها اسپری کنید. لازم و ضروری است که بدانید غلظت های قوی تر این ماده موجب سوختگی برگ های ظریف آن ها می شود. بنابراین توصیه می کنیم از غلظت های کم آن استفاده کنید.

فروش آب اکسیژنه صنعتی

شرکت ایران مول با دو دهه سابقه درخشان، توانایی عرضه مواد شیمیایی پراکسید هیدروژن با بهترین برندهای مطرح جهانی را دارد. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت آب اکسیژنه، خرید آب اکسیژنه و فروش و سایر سوالات خود با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل بفرمائید.

شماره تماس دفتر :   ۰۲۱۲۲۸۷۶۳۹۰
شماره همراه :   ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲
واتس آپ :   ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲

خرید آب اکسیژنه

جهت خرید هیدروژن پراکسید با همکاران ما در مجموعه ایران مول در ارتباط باشید.

شماره تماس دفتر :   ۰۲۱۲۲۸۷۶۳۹۰

قیمت آب اکسیژنه

جهت اطلاع از قیمت آب اکسیژنه با همکاران ما در واحد فروش مجموعه ایران مول تماس حاصل بفرمائید.

شماره همراه :   ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *