متیلن کلراید چیست

متیلن کلراید - ایران مول

نام تجاری: متیلن کلراید چیست

موجودی: تماس بگیرید!

قیمت محصول: تماس بگیرید!

متیلن کلراید 

متیلن کلراید (به انگلیسی : methylene chloride) یا همان دی کلرومتان (DCM)، خانواده ای از مواد شیمیایی کلردار است که کاربردهای مهمی در زمینه‌های گوناگون صنعتی و پزشکی پیدا کرده‌ است. فروش متیلن کلراید با توجه به کاربردهایی که دارد تقریبا خوب است. اگر بخواهیم در مورد تاریخچه تولید این ماده بدانیم ؟ باید بگویم که اولین مقادیر، متیلن بی کلراید، از ترکیب کلر و متان به دست آمده است.

رگنا شیمیدان فرانسوی، نخستین بار این ترکیب را در سال ۱۹۳۷ معرفی نمود. در مورد قیمت متیلن کلراید در این مقاله برای شما گفته شده است.دی کلرومتان یک ترکیب فرار سمی است که در آب‌های زیرزمینی و پساب‌های صنایع دارویی، شیمیایی، نساجی، فلزکاری و نفت یافت می‌شود. این ترکیب، رشد موجودات آبزی را مهار می کند، باعث ایجاد سرطان در حیوانات می شود و به طور بالقوه برای انسان سرطان زا است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد “ماده شیمیایی دی کلرومتان، قیمت خرید و فروش متیلن کلراید و سایر مطالب کاربردی در مورد آن” تا انتهای این مطلب، همراه ایران مول بمانید. و از خواندن آن لذت ببرید. در صورت هر گونه ابهام و سوال می توانید سوال خود را برای کامنت کنید. در اسرع وقت پاسخگو هستم.

💡برای خرید متیلن کلراید با ایران مول در تماس باشید : ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴

مطالبی که در این صفحه در مورد دی کلرومتان خواهید خواند

۱-مشخصات فنی دی کلرومتان موجود در شرکت ایران مول

با هم اطلاعات و مشخصات ماده شیمیایی حلال متیلن موجود در ایران مول را مشاهده می کنیم.

 مشخصات فنی محصولاطلاعات
۱نام محصولدی کلرومتان صنعتی – دی کلرومتان مرک
۲فرم مادهمایع
۳کشور تولید کنندهکره – چین – ترکیه – ایران
۴واحد اندازه گیریکیلوگرم
۵وزن هر بشکهاین ماده تجاری در درام های ۲۵۰ کیلویی بسته بندی و عرضه می گردد.
۶برندهای دی کلرومتان موجود در شرکت ایران موللوکسی – ماکسی – ساینوکم – جوواهو – لوته – شاندونگ – سامسونگ
۷قیمت متیلن کلراید ( دی کلرومتان صنعتی )تماس بگیرید. (قیمت متیلن کلراید صنعتی را از ایران مول بپرسید.)
۸نحوه خریدشما می توانید این ماده تجاری را به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی خریداری نمایید.
۹آنالیز دی کلرومتانpdf

۲-متیلن کلرید چیست ؟

دی کلرومتان، CH2Cl2 (DCM)، که تحت عنوان متیلن شناخته شده است، یک ترکیب هالوژنه است. این مایع، یک ترکیب هیدروکربنی آلیفاتیک بی رنگ با بوی نافذ اتر مانند یا ملایم شیرین است. به طور متوسط در آب حل می شود (۲ گرم در ۱۰۰ میلی لیتر در ۲۰ درجه سانتی گراد) و در اکثر حلال های آلی مانند اتانول، اتر، فنل ها، آلدئیدها و کتون ها محلول است. سرعت تبخیر آن ۲۷٫۵ است. بخارات DCM سنگین تر از هوا هستند. معمولاً هنگامی که با هوا مخلوط می شود، پایدار، غیر قابل اشتعال و غیر قابل انفجار است. از نگهداری آن در دمای بالای ۱۰۰ درجه سانتیگراد اجتناب کنید.

۵۳۰-۲۱۲۰ میلی گرم بر متر مکعب، محدوده وسیعی از آستانه بو آن است که گزارش شده است، اما تشخیص در حدود ۵۳۰ میلی گرم بر متر مکعب و تشخیص در حدود ۸۱۰ میلی گرم بر متر مکعب رخ می دهد. DCM به صورت تجاری با خلوص بالا در دسترس است.

ساختار شیمیایی متیلن کلراید

۳-خواص فیزیکی – شیمیایی

مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های دی کلرومتان در جدول زیر آورده شده است. 

اسامی صنعتیاین ترکیب، با اسامی صنعتی مختلف از جمله دی کلرومتان، متیلن دی کلراید، دی کلو، گاز متیلن، حلال متیلن، MC ،DCM و methylene chloride در جهان شناخته شده است.
نام شیمیایی – نام آیوپاکدی کلرومتان (dichloromethane)
نام انگلیسی مادهMethylene Chloride
فرمول مولکولیCH2Cl2
دما ذوب۹۶٫۷ درجه سلسیوس
دما جوش متیلن کلراید۳۹٫۶ درجه سلسیوس
جرم مولی۸۴٫۹۳ گرم بر مول
شکل ظاهریبه صورت مایعی فرار، بی رنگ و دارای بویی شبیه کلروفرم در محیط مشاهده می‌شود.
دانسیته | چگالی۱٫۳۳ گرم بر سانتی متر مکعب

۴-کاربرد متیلن کلراید

دی کلرومتان با توجه به خواص شیمیایی و فراریت بالا خود دارای کاربردهای مختلفی است. برای خرید متیلن کلراید بهتر است با کاربردهای آن آشنا شوید. در صنعت چسب سازی، در چربی زدایی، در پوشش فیلم، صنعت خودروسازی، در تولید و تهیه رنگ، به عنوان یک عامل دمنده برای فوم های پلی اورتان، به عنوان حلال، به عنوان حذف کننده رنگ، به عنوان پاک کننده در تجهیزات پزشکی، به عنوان تمیز کننده و پاک کننده در قطعات حساس به گرما، به عنوان ضدعفونی کننده محصولات کشاورزی پس از برداشت (مانند توت و توت فرنگی)، به عنوان عامل جوانه زنی مرکبات و به عنوان عامل برداشت دانه استفاده می‌شود. به طور معمول، کاربردهای متیلن کلراید به شرح زیر است.

 • در آزمایشگاه – فرمولاسیون آئروسل – استخراج مواد شیمیایی – ساخت وسایل الکترونیکی
 • استخراج و سنتز (در گذشته این ماده جهت استخراج کافئین از قهوه و چای کاربرد داشته است.)
 • صنایع غذایی : این ترکیب جهت کافئین زدایی قهوه، چای و برای تهیه عصاره رازک و سایر طعم دهنده ها استفاده می شود.
 • دی کلرومتان به عنوان یک حلال در فناوری مواد غذایی استفاده می شود.
 • به عنوان حلال در تولید محصولات دارویی استفاده می شود.
 • به عنوان پاک کننده : “CH2Cl2 به عنوان یک عامل چربی زدایی و پاک کننده رنگ استفاده می شود.”

برای خرید متیلن کلراید از بزرگترین وارد کننده مواد شیمیایی می‌توانید با شماره  ۰۲۱۲۲۸۷۶۳۹۰ تماس گرفته، همچنین برای دریافت قیمت متیلن کلراید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کاربرد متیلن کلراید به عنوان پاک کننده رنگ

۱-۴-کاربرد متیلن کلراید در مصارف خانگی

متیلن حلالی است که در پاک کننده های رنگ و لاک یافت می شود و جهت از بین بردن پوشش های رنگ یا لاک از سطوح مختلف استفاده می شود.

در تمیز کردن وان حمام استفاده می شود.

جالب است که بدانید

“آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) قانون نهائی ممنوعیت استفاده از DCM را در تمام پاک کننده های رنگ برای مصرف مصرف کننده ها صادر کرد که از ۲۴ نوامبر ۲۰۱۹ اجرایی شده است.”

۲-۴-موارد مصرف متیلن کلراید در صنعت

دی کلرومتان به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. این ترکیب صنعتی در تولید پاک کننده های رنگ، داروها و حلال های فرآیندی استفاده می شود. این محصول همچنین در تنظیمات صنعتی زیر به کار گرفته می شود :

 • *صنایع غذایی
 • *در صنعت پزشکی
 • *حمل و نقل

جهت استعلام سریع قیمت متیلن کلراید شاندونگ با کارشناسان ما، در ایران مول در تماس باشید تا شما برای خرید متیلن کلراید راهنمایی کنند.

کاربردهای صنعتی و تولیدی DCM

 • DCM معمولاً در صنعت رنگ، داروسازی و حلال های فرآیندی استفاده می شود.
 • به عنوان حلال در صنایعی مانند تولید مواد غذایی و آشامیدنی استفاده می شود.
 • متیلن کلرید را می توان برای حذف کافئین از دانه های قهوه و برگ های تازه چای استفاده کرد و باعث تولید قهوه و چای بدون کافئین می شود.
 • در فرآوری طعم، به ویژه در تهیه عصاره هاپ مورد استفاده در نوشیدنی ها و سایر طعم دهنده ها برای صنایع غذایی و نوشیدنی استفاده می شود.

۳-۴-کاربرد متیلن کلراید در تولید مواد غذایی و آشامیدنی

تولید مواد غذایی و آشامیدنی یکی دیگر از کاربردهای متیلن کلرید است. این مصارف شامل موارد زیر است.

 • به عنوان حلال : “متیلن کلراید به عنوان حلال استخراج در صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده می شود.”
 • به عنوان حذف کننده کافئین : “می توان از آن جهت حذف کافئین از دانه های قهوه و برگ های چای بو داده نشده، برای تهیه قهوه و چای بدون کافئین استفاده کرد.”
 • به عنوان طعم دهنده : “در فرآوری ادویه جات، ایجاد عصاره رازک برای آبجو و سایر طعم دهنده ها برای صنایع غذایی و نوشیدنی استفاده می شود.”

 ۴-۴-آزمایشگاه

در آزمایشگاه‌ها، متیلن کلرید برای استخراج مواد شیمیایی از گیاهان یا مواد غذایی برای دارویی مانند استروئیدها، آنتی‌بیوتیک‌ها و ویتامین‌ها استفاده می‌شود.

پاک کننده تجهیزات پزشکی : تجهیزات پزشکی را می توان به سرعت و کارآمد با پاک کننده های متیلن کلراید بدون ایجاد مشکلات خوردگی یا آسیب به قطعات حساس به حرارت تمیز کرد.

متیلن کلراید چه کاربردهایی دارد ؟

۵-۴-کاربرد دی کلرومتان در صنعت حمل و نقل

متیلن کلرید می تواند برای چربی زدایی سطوح و قطعات فلزی مانند اجزای هواپیما و خطوط راه آهن و تجهیزات استفاده شود.
متخصصان خودرو از فرآیند چربی زدایی بخار متیلن کلرید برای حذف روغن و گریس از قطعات ترانزیستور خودرو، موتورهای دیزلی و اجزای هواپیما و مجموعه فضاپیماها استفاده می کنند.
تکنیک‌های مدرن چربی‌زدایی بخار که بر متیلن کلرید متکی است، قطعات فلزی در سیستم‌های حمل و نقل را به سرعت و ایمن تمیز می‌کنند.

- ایران مول متیلن کلراید در کشاورزی

۶-۴٫ در استخراج و سنتز

به عنوان حذف کننده کافئین از قهوه به کار گرفته می شود. “با این حال، به دلیل نگرانی در مورد حلال باقیمانده در محصول، دیگر از این ماده در این صنعت استفاده نمی کنند.”

۵-چگونگی تولید متیلن کلراید

تولید حلال متیلن، به دو صورت طبیعی و مصنوعی متداول است و روندی رو به رشد دارد.

طبیعی : این ترکیب، به طور طبیعی از منابع اقیانوسی، جلبک، آتشفشان و تالاب تولید می شود. اما جالب است که بدانید بیشتر MC، موجود در محیط از طریق انتشارات طبیعی به دست می آید.

صنعتی : DCM، به صورت آزمایشگاهی یا مصنوعی از تصفیه کلرومتان یا متان با گاز کلر در دمای ۴۰۰-۵۰۰ درجه سانتیگراد به دست می آید.

CH4 + Cl2 → CH3Cl + HCl
CH3Cl + Cl2 → CH2Cl2 + HCl
CH2Cl2 + Cl2 → CHCl3 + HCl
CHCl3 + Cl2 → CCl4 + HCl

خروجی این فرآیندها مخلوطی از کلرومتان، دی کلرومتان، کلروفرم و تتراکلرید کربن و همچنین کلرید هیدروژن به عنوان یک محصول جانبی است. این ترکیبات، با عمل تقطیر از یکدیگر جدا می شوند. پس بهتر است در خرید متیلن کلراید دقت کنیم.

۶-از عوارض متیلن کلراید چه می دانید ؟

ترکیب شیمیایی دی کلرومتان، در گروه مواد سمی قرار دارد و در معرض آن بودن و استنشاق آن می تواند مهلک باشد. عوارض قرار گیری در معرض متیلن کلرید شامل تحریک و سوزش چشم-  تحریک دستگاه تنفس – سردرد و سرگیجه – حالت تهوع و استفراغ – خستگی و اختلال در سیستم عصبی می شود. و در موارد حاد می تواند کشنده و مرگ آور باشد.

در زمان خرید متیلن کلراید حتما برچسب روی محصول را با دقت بخوانید.

💡 برخی از اقدامات کمک های اولیه نوشته شده در برگه اطلاعات ایمنی دی کلرومتان در زیر نوشته شده است.

۱-۶-شرح اقدامات کمک های اولیه

لباس های آلوده را از تن دربیاورید.
به دنبال استنشاق : شخص را به بیرون منتقل کنید. در تمام موارد شک، یا زمانی که علائم ادامه یافت، به دنبال مشاوره پزشکی باشید.
به دنبال تماس با پوست : پوست را با آب شست و شو دهید. در صورت تحریک پوست با پزشک مشورت کنید. (آیا متیلن کلراید از طریق پوست جذب می شود)

به دنبال تماس چشمی : حداقل ۱۰ دقیقه با آب تمیز و تازه به مقدار زیاد آبیاری کنید و پلک ها را از هم باز نگه دارید. در صورت سوزش چشم با چشم پزشک مشورت کنید.
به دنبال بلع : در صورت نوشیدن تصادفی آن، فوراً به پزشک مراجعه کنید (در صورت امکان، دستورالعمل‌های استفاده یا ایمنی را نشان دهید).

نکته : لازم به ذکر است که قبل از استفاده از هر ماده شیمیایی MSDs آن را بخوانید. تا با آگاهی کامل وارد آزمایشگاه شوید.

msds

احتیاطات هنگام کار با متیلن کلراید

 • لباس های محافظ بپوشید، از جمله کفش هایی که تمام پا را بپوشاند.
 • همیشه از محافظ چشم مانند عینک و دستکش ایمنی استفاده کنید.
 • در یک مکان با تهویه مناسب، ترجیحا با سیستم استخراج دود کار کنید.
 • در صورت آتش سوزی از دی اکسید کربن، پودر شیمیایی خشک، فوم یا اسپری آب برای خاموش کردن شعله استفاده کنید.

کنترل نشت دی کلرومتان

 • پرسنل را از منطقه خارج کنید و اقدامات ایمنی را برای کنترل دسترسی ایجاد کنید.
 • در شرایط ایمن نشت را متوقف یا کاهش دهید و مایع را در موادی مانند ماسه خشک قرار دهید و آن را در ظروف دربسته قرار دهید.
 • محل ریخته شده را تهویه کنید و از شستشوی سینک یا زهکشی خودداری کنید.

نحوه نگهداری ایمن متیلن کلراید

 • دی کلرومتان را در انبارهای خشک، خنک و دارای تهویه مناسب در ظروف در بسته نگهداری کنید.
 • ماده شیمیایی را دور از فلزات، نور و منابع حرارت یا اشتعال نگهداری کنید.
 • ظروف بزرگ متیلن کلراید را در قفسه های محکم و بسته قرار دهید تا از نشت آن جلوگیری شود.

۷-چگونه در معرض دی کلرومتان قرار می گیریم ؟

در صورتی که شما کارگر یا مصرف کننده ای هستید که از محصولات ساخته شده از دی کلرومتان استفاده میکنید. خواه و ناخواه از طریق استنشاق و تماس پوستی در معرض آن قرار می گیرید. در نتیجه بهتر است به کاربرد متیلن کاربرد دقت بیشتری شود.

جایگزین متیلن کلراید

تمامی عوارض ارائه شده در مورد این ماده، موجب شده است که به دنبال جایگزین هایی برای این ماده باشیم.

برخی از جایگزین‌های متیلن کلراید عبارتند از :
اتیلن کلراید، پروپیلن کلراید، بوتیلن کلراید، تتراهیدروفوران (THF)، دی‌متیل فورمامید (DMF)، دی‌متیل سولفوکسید (DMSO)، اسید استاتیک، اتانول و آب

همچنین، بسته به کاربرد مورد نظر، ممکن است جایگزین‌های دیگری نیز وجود داشته باشند. لازم به ذکر است که هر جایگزینی باید با توجه به شرایط و نیازهای خاص هر کاربرد، انتخاب شود.

۸-وارد کننده متیلن کلراید و انواع برندهای آن

ایران مول، یکی از بزرگترین وارد کننده های دی کلرومتان صنعتی در ایران است. از این جهت می توانید دی کلرومتان خود را بدون واسطه از ایران مول تامین نمایید. قیمت تمام شده این محصول با کیفیت و درجه یک، زیر قیمت بازار است. انواع آن عبارتند از :

شاندونگ – ماکسی – سامسونگ – لوکسی – ساینوکم – جوواهو – لوته

۱-۸-متیلن کلراید شاندونگ (Shandong) چین

شاندونگ، یکی از برندهای معروف دی کلرومتان بعد از سامسونگ در ایران است.

متیلن کلراید چینی

 • متیلن کلرید ماکسی :

متیلن کلراید ماکسی

۲-۸-متیلن کلراید سامسونگ (MCE)

دی کلرومتان با برند سامسونگ (Samsung) در بین افراد شناخته شده است. زیرا، این ماده دارای درصد خلوص بالای (۹۹%) است. که با استانداردهای جهانی مطابقت دارد. بدین منظور در صنایع حساس استفاده می شود.

۳-۸- متیلن کلراید لوکسی

لوکسی، یکی از برندهای معروف و شناخته شده دی کلرومتان است. این ترکیب، به علت کیفیت بالایش، کاربردهای فراوانی در صنعت دارد.

جهت استعلام سریع قیمت دی کلرومتان لوکسی با کارشناسان ما، در ایران مول در ارتباط باشید تا شما را برای خرید دی کلو صنعتی راهنمایی کنند.

۳-۹- متیلن کلراید ایرانی

دی کلرومتان در شرکت های مختلفی در کشور ایران تولید می شود. که در اینجا اسامی برخی از تولیدکنندگان آن در زیر آورده شده است.

پتروشیمی کارون، لاله، بندر امام، جم، خلیج فارس، زاگرس و …

۹-مصرف کنندگان دی کلرومتان

آماده ارائه مواد شیمیایی اصل، با کیفیت و منطبق با آنالیز به شما صنعتگران و دانشجویان عزیز هستیم.

۱۰-خرید دی کلرومتان ایرانی

مجموعه ایران مول با دو دهه سابقه درخشان در زمینه واردات مواد اولیه شیمیایی صنعتی، توانایی عرضه مواد شیمیایی صنعتی با بهترین برند های مطرح جهانی را دارد. خرید این کالا را به ما بسپارید، آن در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهیم.

۱۱-فروش متیلن کلراید در کجا انجام می شود؟

متیلن کلراید را از کجا تهیه کنیم ؟  جهت تهیه و خرید دی کلرومتان خارجی، با کیفیت مرغوب و با قیمت استثنایی زیر قیمت بازار، با ما، ایران مول در تماس باشید.

گریدصنعتی و آزمایشگاهی
فرم مادهمایع
درصد خلوص۹۹٫۹%
بسته بندیبشکه
واحد اندازه گیریکیلوگرم
وزندی کلرومتان تجاری، در بشکه های ۲۵۰ کیلوگرمی عرضه می شود.
CAS Number۷۵-۰۹-۲
کشور سازندهکره – چین
برند محصولات مامتیلن کلراید سامسونگ (Samsung) کره – متیلن کلراید شاندونگ (Shandong) چین – متیلن کلراید لوکسی (LUXY) – متیلن کلراید کره ای – متیلن کلراید چینی
حداقل و حداکثر فروش متیلن کلرایدبسته به نیاز مشتری
ارسالایران مول، قادر به ارسال مواد شیمیایی به سراسر ایران است.
قیمتقیمت کلرید متیلن را از کارشناسان ما در واحد فروش ایران مول جویا شوید.

۱-۱۱-فروش متیلن کلراید ایرانی

ایران مول، یکی از بزرگترین وارد کنندگان مواد اولیه شیمیایی صنعتی در ایران و فروش متیلن کلراید است. این شرکت تجربه بالایی در حوزه مواد اولیه صنعتی شیمیایی دارد. شما می توانید جهت تهیه مواد اولیه با کیفیت، مقرون به صرفه با کارشناسان ما در واحد ایران مول در ارتباط باشید. فراموش نکنید در زمان خرید، کاربرد متیلن کلراید را بدانید.

فروش متیلن کلراید ساخت کشور کره و چین با درصد خلوص ۹۹٫۹ % در مجموعه ایران مول.

۱۲-لیست قیمت متیلن کلراید

مجموعه ایران مول با دو دهه سابقه درخشان، توانایی عرضه مواد شیمیایی اولیه صنعتی با بهترین برند های مطرح جهانی را دارد. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت، خرید و فروش متیلن کلرید لوکسی و سایر سوالات خود با همکاران ما در واحد فروش ایران مول در ارتباط باشید.
ردیفنوع محصولقیمت
۱قیمت خرید متیلن کلرید – دی کلرومتان صنعتی – مرک – آزمایشگاهیتماس بگیرید

دی کلرومتان را از کجا تهیه کنیم ؟ 

شما می توانید متیلن کلراید با کیفیت و قیمت مناسب را از ایران مول تهیه کنید. فروش متیلن صنعتی در مجموعه ایران مول

۱۳-سخن آخر

به طور خلاصه می توان گفت که استنشاق دی کلرومتان باعث تحریک در بینی و گلو می شود. بر سیستم عصبی مرکزی (CNS) تأثیر می گذارد. این ماده، یک جهش‌زا است. پیش‌بینی می‌شود که یک ماده سرطان‌زا برای انسان باشد. زیرا، قرار گرفتن در معرض سطوح بالای دی کلرومتان، باعث سرطان ریه و کبد در بسیاری از حیوانات می شود.

به طور کلی، در صورت قرار گیری در معرض آن، فورا اقدامات زیر را انجام دهید.

 • ✔چشم : حداقل به مدت ۱۵ دقیقه با آب فراوان بشورید. سپس به پزشک مراجعه کنید.
 • ✔بلعیدن : دهان را با آب شست و شو دهید. سپس مقداری آب بنوشید.
 • ✔استنشاق : شخص را به بیرون منتقل کنید. در صورت عدم تنفس، به فرد تنفس مصنوعی بدهید. در صورت بروز علائم سریعا به پزشک مراجعه کنید.
 • ✔پوست : پوست، را حداقل به مدت ۱۵ دقیقه با آب شست و شو دهید. در صورت سوزش پوست به پزشک مراجعه کنید.

DCM سمی است

۱۴-سوالات رایج و پرتکرار

دی کلرومتان را از کجا بخریم ؟

دی کلرومتان صنعتی با کیفیت را از ما تهیه کنید.

دی کلرومتان چیست ؟

حلال متیلن، به صورت مایعی بی رنگ با بویی شیرین مشابه اتر، نفوذ پذیر و مانند اتر در محیط ظاهر می شود. در دمای بالا غیر قابل اشتعال است. اما، در دماهای بالا، گاز سمی فسژن آزاد می کند.

متیلن چیست ؟

متیلن (Methylene) یا همان کاربن، یک ترکیب شیمیایی گازی بی رنگ با فرمول CH و جرم مولکولی ۱۴٫۰۲۶۶ g/mol است.

موارد استفاده دی کلرومتان چیست ؟

این ترکیب، به عنوان حلالی ایده ­آلی برای انواع فرآیندهای صنعتی به کار برده می شود. از جمله کاربردهای صنعتی این ماده، در فرآیندها و صنایع مختلف، می توان به صنایع رنگ­زدایی، صنایع غذایی، داروسازی، تولید مواد رنگ ­زدا، تمیز کردن فلزات، چربی زدا، تهیه و ساخت چسب، تولید فوم پلی ­اورتان، تولید رزین پلی ­کربنات، توزیع و فرمولاسیون حلال اشاره کرد.

4.6/5 - (112 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «متیلن کلراید چیست»

 1. سلام
  شرکت ما در زمینه فوم پلی اورتان فعالیت دارد. ومتیلن کلراید، جز مواد اولیه مصرفی شرکت ما ست. آیا می توانم سوال در مورد نحوه مصرف و … از شما داشته باشم.

  1. سمیرا رمضان زاده

   با سلام و احترام
   بله ما مشاوره رایگان هم داریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴ در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *