ایزوسیانات PM200

ایزوسیانات PM200

نام تجاری: ایزوسیانات PM200

موجودی: تماس بگیرید!

قیمت محصول: تماس بگیرید!

ایزوسیانات PM200، گروه عملکردی با فرمول عمومی R − N = C = O است. این ترکیبات واکنش پذیر حاوی گروه ایزوسیانات هستند. نام این ترکیبات با تعداد گروه های ایزوسیانات ها تغییر می کنند. به طوری که ترکیبات حاوی گروه دو ایزوسیانات با عنوان دی ایزوسیانات ها مشهور هستند. پی ام ۲۰۰ وانهوا جهت تولید پلی یورتان ها تولید می شود. پلی یورتان دسته ای از پلیمرها است. خرید ایزوسیانات PM200 (ایزوسیانات خارجی) با کیفیت و مرغوب را به ایران مول بسپارید.

فهرست مطالب

   1. ایزوسیانات PM200 چیست ؟
   2. کاربرد
   3. خطرات
   4. قیمت +خرید + فروش
اطلاعات محصول
نام محصولایزوسیانات PM 200 (پی ام ۲۰۰)
فرم مادهمایع
کشور تولید کنندهچین
واحد اندازه گیریکیلوگرم
بسته بندیبشکه
وزن۲۵۰ کیلوگرم

ایزوسیانات PM200 چیست ؟

ترکیبات ایزوسیانات با گروه های هیدروکسیل OH واکنش داده و استرهای کاربامات هیدرولیتی پایدار (یورتان ها) را تشکیل می دهند. بدون این که محصولات فرعی آزاد کنند.

کاربرد

ایزوسیانات ها ترکیبات حاوی گروه ایزوسیانات (-NCO) هستند. آن ها با ترکیبات حاوی گروههای الکلی (هیدروکسیل) واکنش نشان داده و پلیمرهای پلی اورتان تولید می کنند که این مواد از فوم های پلی اورتان، الاستومرهای ترموپلاستیک، الیاف و رنگ های پلی اورتان هستند. پی ام ۲۰۰ وانهوا، یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواد مورد نیاز جهت تولید محصولات پلی اورتان است.

خطرات

ماده تجاری ایزوسیانات بر سلامتی انسان تاثیر گذار است. و موجب بروز علائمی همچون سوزش پوست و غشای مخاطی و تنگی قفسه سینه و تنفس دشوار می شود. ایزوسیانات ها شامل ترکیباتی هستند که به عنوان مواد سرطان زای بالقوه انسانی طبقه بندی می شوند و به عنوان ماده سرطان زا در حیوانات معروف هستند. قرار گیری طولانی مدت در معرض ایزوسیانات موجب آسم، مشکلات ریوی و سوزش چشم، بینی و گلو می شود.

قیمت خرید و فروش ایزوسیانات PM200

جهت اطلاع از قیمت ایزوسیانات PM 200 (پی ام ۲۰۰)، با همکاران ما در واحد فروش مجموعه ایران مول در ارتباط باشید.

 

امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *